House of Ashes

The Dark Pictures Anthology: House Of Ashes dorazí v roce 2021

9 novembra, 2020 Lukáš Kanik

Oficiální oznámení nové hry.

BANDAI NAMCO Entertainment Europe a Supermassive Games s hrdostí oznamují The Dark Pictures: House of Ashes, třetí příběh The Dark Pictures Anthology který k hráčům dorazí v roce 2021.

Irák, rok 2003. Válečný konflikt se chýlí ke konci a polní agentka CIA Rachel King se připojí k elitní vojenské jednotce kvůli podzření z útoku na podzemní zařízení pro chemické zbraně ve stínu pohoří Zagros.

Po příjezdu na místo určené souřadnicemi je jednotka přepadena místní hlídkou pod vedením seržanta Salim Othmana. Během bitvy otřesy otevřou puklinu v zemi a obě strany se dostanou do ruin pohřbeného sumerského chrámu. Ve tmě pod Arabskou pouští se probouzí něco zlého.

Divoké a nezastavitelné hnízdo prastarých a nadpozemských tvorů má novou kořist k lovu. Děsivému objevu a těžkým rozhodnutím čelí přeživší, kteří se snaží najít cestu ven a uniknout tak děsivé hrozbě. Budou upřednostňovat své vlastní přežití, nebo odloží konflikt mezi sebou a obavy o vlastní život, aby společně bojovali jako celek proti monstrům ze tmy?

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes vyjde v roce 2021 na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One a PC digitálně.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Lukáš Kanik
Sledujte ma: