Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

The Day Before má nový trailer, vieme kedy vyjde

Bude to už čoskoro.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

04. Január 2023

The Day Before PC Screenshot

The Day Before je jedna z ambicióznych hier, ktoré majú vyjsť tento rok. Ide o titul, ktorý kombinuje známe značky The Last of Us a The Division do jednej MMO survival hry. Okolo vývojárov sa však stále točia pochybnosti a nikto neveril. že The Day Before vôbec niekedy vyjde. 

Nový trailer však potvrdil dátum vydania The Day Before na 1.3.2023. Do vydania tak ostávajú dva mesiace. V novom traileri vývojári prezentovali efekty RTX, oznámili aj podporu technológie Nvidia DLSS 3.

Tento post-pandemický survival v otvorenom svete mesta aj prírody spája FPS, TPS, zombie, crafting, kooperáciu aj MMO svet. Buď to bude fakt pecka, alebo jedno z najväčších sklamaní roka 2023. Hra bude dostupná na Steame, kde je to momentálne druhá hra s najviac wishlistami na celej platforme. Prvá je Hogwarts Legacy.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (1)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články