The Division 2 Beta – Všetko, čo potrebujete vedieť

The Division 2 Beta Content

The Division 2 Beta štartuje o niekoľko dní. Ako sa do nej dostať a čo prinesie?Ubisoft naplánovať The Division 2 Beta na dátum 7.2.2019, čo je Štvrtok budúci týždeň. Servery bety budú spustené o 11:00 ráno nášho času a beta potrvá až do 11. Februára do 10:00 nášho času. Preload Bety začne už 6.2. na PC, Xbox One a PlayStation 4. Pozor, ide ale zatiaľ len o uzavretú betu, ako sa do nej dostať?

Private beta (Bioware rovankú betu nazýva “Demo”) v The Division 2 bude spustená zatiaľ len pre tých, ktorí si hru predobjednali buď cez online obchody, alebo v retailových predajniach. Najistejšie bude si hru predobjednať asi cez klienta UPlay, na Microsoft alebo PlayStation Store, alebo po novom na Epic Games Store (The Division 2 totiž nevychádza na Steame).

Pozreli sme si niekoľko Slovenských aj Českých obchodov, bohužiaľ nie všetky majú uvedené, že ponúkajú k predobjednávke aj prístup do Bety, preto si v každom obchode skontrolujte túto informáciu. Napríklad v českom XZONE budú kódy posielať, na slovenskom Progamingshop betu nemajú.

Čo bude The Division 2 Beta obsahovať?

V skratke to budú dve hlavné misie – Grand Washington Hotel a Jefferson Trade Center. V open World nájdeme 5 vedľajších misí a náhodné eventy. Už v Bete bude otvorená aj Dark Zóna East, kde si môžete zahrať multiplayerový mód Skirmish pre 8 hráčov.

Engame content sa predvedie len jednou špeciálnou misiou a k dispozícii budú tri špecializácie postáv, ktoré môžete ďalej vylepšovať. Engame misia sa odomkne až 8.2. o 18:00 nášho času. Misia ponúka gameplay pre hráčov na úrovni level 30.

The Division 2 Beta Content

 

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site