The Division 2 Launch Trailer je vonku, pozrite si ho

The Division 2 Launch Trailer

Tom Clancy’s The Division 2 oficiálne vychádza o desať dní.

Ubisoft práve ukončil open betu The Division 2 a zahral som si ju aj ja. Mám z nej extrémne dobrý pocit. Hlavne preto, že dvojka už v základe prináša všetko to, čo vývojárom trvalo roky pridať do The Division 1 a to hlavne nejaké quality-of-life fíčury. Teda tie, ktoré zjednodušujú ovládanie, menu, pohyb v inventári a tak podobne. Medzi slabé stránky by som zaradil azda len AI, ktorá je znova primitívna a spawnuje sa vždy na rovnakých miestach.

Ubisoft už dnes vydal Launch Trailer na očakávanú looter shooter pecku. Práve Tom Clancy’s The Division 2 by mohol napraviť reputáciu žánru, ktorú poškodil Anthem, looter shooter od Bioware. The Division 2 však netreba brať ako revolúciu, ale skôr evolúciu značky, pretože hrateľne je to prakticky to isté, čo jednotka.

Ubisoft pre The Division 2 chystá aj bohatú nádielku obsahu v endgame. Čo prinesie koniec hry, sa dočítate v tejto novinke. Ubisoft je známy tým, že svoje tituly podporuje aj dva roky po vydaní. Na prvý rok už je naplánovaný obsah, ktorého prehľad nájdete tu.

Nižšie už nájdete oficiálny launch trailer. Hra vychádza na PC, XBox One a PlayStation 4 už 15.3.2019, ako iste viete, titul nevyjde na Steame, PC verzia okrem Uplay klienta vyjde len na Epic Games Store. Čeština v The Division 2 je samozrejmosť. 

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site