The Division 2 dostane 90GB patch na PS4, PC kľúče nikde nekúpite

The Division 2

Pár noviniek okolo vydania The Division 2 od Ubisoftu.

Tom Clancy’s The Division 2 sa chystá na globálne vydanie už 15.3.2019, čo je v podstate už o pár dní. Launch trailer je už vonku (pozrite si ho tu) a tak sa už môžeme venovať skôr nejakým technickým a organizačným veciam, ktoré sa točia okolo hry. PC hráči už v Januári dostali PC požiadavky, tie si môžete pozrieť tu.

Samozrejme nás čaká masívny day one patch. Ubisoft ale nešpecifikoval, ktorá verzia hry tento patch dostane v ktorý deň. Od 12.3. bude hra sprístupnená už pre majiteľov Gold alebo Ultimate edície, deň predtým vyjde malý patch 1.5, ktorý bude mať zhruba 2GB.

Spomínaný veľký day one patch na Xbox One a PC bude mať veľkosť zhruba 48-52 GB, no na PlayStation 4 to bude dvojnásobok. PS hráči môžu očakávať patch o veľkosti až 90 GB. Tento veľký patch má číslovku 1.0 takže očakávame, že bude stiahnutý v momente, ako si nainštalujete hru a následne bude stiahnutý aj spomínaný malý patch 1.5, ktorý vznikol ako oprava niektorých bugov z bety.

Ubisoft hru na PC prinesie na dve platformy – na svoju vlastnú Uplay platformu a na Epic Games Store. Na Steame hra nevyjde. Čo je ale zaujímavé, vydavateľ zakázal predaj hry aj ostatným predajcom, ako GamesPlanet alebo Green Man Gaming. GamesPlanet už na svojej stránke oznámil, že kľúče k The Division 2 na PC tam na vydanie nekúpite.

Jediné dve platformy, kde si budete môcť kúpiť digitálnu PC verziu The Division 2 bude teda Uplay a Epic Store. To ale neznamená, že kľúče nenájdete na rôznych iných online portáloch, ako napríklad Allkeyshop. Krabicové verzie štandardne aktivujete na Uplay účte, kde sa vám sprístupní česká verzia hry.

Všetko o The Division 2 nájdete na našich stránkach.Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site