The Division 2 predstavil multiplayer, bez výrazných zmien

V podstate je to jednotka skopírovaná na novú mapu. 

Ubisoft v novom gameplay videu predstavil všetky multiplayerové možnosti, ktoré budú mať hráči v The Division 2. V prípade, že ste hrali jednotku, takmer nič sa nemení a celý gameplay systém sa vracia tak, ako ste ho videliá naposledy. Ubisoft zobral všetky multiplayerové prvky z The Division 1 a vložil ich na novú mapu vo Washington DC.

Do The Division 2 sa vracia Dark Zóna ako hlavný multiplayerový prvok. Mix PvP a PvE, kde hráči môžu spolupracovať pri zabíjaní AI nepriateľov, alebo sa zabíjať medzi sebou s vidinou okrádania a lootu. Dvojka prinesie až tri Dark Zóny a v každej sa budú nachádzať eventy, loot rôznej kvality a príležitosti na prestrelky. V jednej Dark Zóne bude maximálne dvanásť hráčov.

Čisto PvP módy budú dva. V hernom režime Conflict nájdeme módy Skirmish a Domination, no len tri mapy, na ktorých sa zápasy budú odohrávať. Obidva módy postavia proti sebe osem hráčov a Conflict má aj vlastný systém progresu. Ani tu nebudú chýbať odmeny za dosiahnuté levely.

V podstate sa toho veľmi nezmenilo, Ubisoft skopíroval všetky herné mechaniky z prvého dielu. Dvojka vyjde na PC, Xbox One a PlayStation 4 už 15.3.2019. PC hráči si môžu skontrolovať HW požiadavky tu.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site