The Division 2 predstavuje obsah počas prvého roka

The Division 2

Načo sa môžu tešiť fanúšikovia The Division 2 počas prvého roka?

Základom každej dobrej online hry je obsah. Pokiaľ ho je málo a hráčom sa rýchlo zunuje, je problém. Vyzerá to však tak, že Ubisoft nechce túto chybu spraviť pri The Division 2. Už teraz naplánoval obsah na prvý rok po vydaní.

A na čo sa teda môžu hráči tešiť? V prvom rade na kopu bezplatného obsahu. Ten bude zahŕňať aj 3 veľké updaty nazvané Epizódy. Ta prvá príde už v lete a prinesie 2 hlavné misie a nový PVP a PVE obsah. Taktiež predstaví aj nový herný mód. Zvyšné dve vyjdu na jeseň, respektíve v zime a ich obsah sa bude niesť v podobnom duchu. Taktiež sa dočkáme aj nových špecializácii, z ktorých každá prinesie svoj vlastný strom vlastností a signifikantné zbrane.

Avšak, aby sme si skrátili čakanie na prvú epizódu, vývojári prinesú nový obsah v podobe základne Tidal Basin. Tá je pod kontrolou frakcie Black Tusk. A vôbec po prvýkrát v histórii The Division sa dočkáme raidu pre 8 hráčov – Operation Dark Hours. Každopádne, viac sa dozviete v najnovšom traileri.

Navyše, hra dostane aj 40-dolárový Season Pass. Ten vám zaistí prístup do každej Epizódy o týždeň skôr, instantý prístup k novým špecializáciam a taktiež nové bounties a kozmetický obsah.

The Division 2 vychádza 15. Marca na PC, Playstation 4 a XBOX One. O end-game obsahu nájdete viac v našom staršom článku.

Ubisoft zverejnil HW požiadavky pre The Division 2

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site