The Division 2 sa vráti do New Yorku, mapa bude v mierke 1:1

The Division 2 Warlords of New York DLC

Expanzia vyjde o necelé tri týždne.

Ubisoft včera oznámil veľké DLC pre The Division 2. Ide o expanziu s názvom Warlords of New York a agentov presunie tam, kde to všetko začalo. Späť do New Yorku. Konkrétne ide o časť Lower Manhattan, respektíve južnú časť Downtownu, kde kedysi stáli dvojičky. Je odtiaľ výhľad aj na sochu slobody.

Táto expanzia bola tvorená s troma hlavnými cieľmi – zväčšiť príbehovú časť The Division 2, priniesť zmeny v hrateľnosti, aké chceli hráči a napokon vytvoriť dostatočný endgame obsah. Celý zoznam zmien a noviniek nájdete na oficiálynch stránkach Ubisoftu, ale my spomenieme len tie najzaujímavejšie.

SHD agenti budú odoslaní do južnej časti Manhattanu, aby našli Aarona Keenera, ktorý vymyslel celý tento útok. Divízia má podozrenie, že plánuje ďalší útok na zvyšok obyvateľstva. Vývojári upozorňujú, že do Washingtonu sa budete môcť vrátiť až po tom, čo dokončíte celú príbehovú kampaň v New Yorku.

Pre zaujímavosť, producent Nick Scurr povedal, že mapa južného Manhattanu bude v hre spracovaná v mierke 1:1. Svet bude ale samozrejme trochu zmenený, keďže uplynulo niekoľko mesiacov od globálnej epidémie osýpok a polostrovom sa prehnal hurikán.

The Division 2 Warlords of New York Rikers

Určite si spomeniete na frakcie, ktoré boli v The Division 1. V tomto DLC budú frakcie tri, Rikers, Cleaners a Peacekeepers. Ale keďže medzi hrami ubehlo niekoľko mesiacov, aj frakcie sa prispôsobili letnému prostrediu a  preorganizovali.

Max level sa zvýši na 40, mapa pozostáva zo štyroch zón, pribudli nové aktivity v Open World a náročnosť nepriateľov sa teraz prispôsobuje vášmu levelu. Zóny samotné už na levely rozdelené nie sú, takže môžete skúmať celú mapu bez obmedzení.

Expanzia prinesie 5 hlavných misí a 8 vedľajších, pričom všetky budú príbehovo prepojené. Do endgame obsahu pribúdajú sezóny, vývojári plánuju objektívy pre hráčov meniť každých 12 týždňov.

The Division 2 Warlords of New York vyjde 3.3.2020 na PC, Xbox One a PlayStation 4. Len nedávno ste si mohli The Division 2 kúpiť za 9 eur.

The Division 2 Warlords of New York Cleaners

Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site