The Division Heartland

The Division Heartland bude free-to-play, Ubisoft chystá aj mobilnú verziu

10 mája, 2021 Lukáš Kanik

Autori The Division sa podelili o mnoho noviniek.

Francúzsky vydavateľ Ubisoft oznámil niekoľko zásadných noviniek okolo značky The Division. Tá má k dnešnému dňu viac ako 40 miliónov hráčov a pravdepodobne sa ich počet rapídne rozrastie už najbližší rok.

Ubisoft oznámil hru Tom Clancy’s The Division Heartland, free-to-play verziu hry na PC a konzoly. Hru vyvíja Ubisoft Red Storm a pôjde o úplne novú hru, avšak ponúkne iný pohľad na svet The Division. Náš tip je, že pôjde o battle-royale, či inú live-service hru. Už teraz sa môžete prihlásiť do plánovaného beta testu.

Druhou novinkou je mobilná verzia The Division. Malo by ísť o ďalšiu hru, nie o Hearland. Táto hra bude odhalená už tento rok, očakávame ju niekedy okolo E3.

The Division dostane vlastný Netflix film aj knihu

Ubisoft Film & Television, producentská divízia Ubisoftu, pracuje na filme The Division. Vzniká v spolupráci s Netflixom a režíruje ho Rawson Marshall Thurber. Hlavné úlohy si zahrajú Jessica Chastain a Jake Gyllenhaal.

Firma Aconyte zase vydá knihu The Division, ktorá sa bude odohrávať po udalostiach The Division 2. Sledovať bude vývoj pandémie na území Spojených štátov.

The Division projects roadmap

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Lukáš Kanik
Sledujte ma: