The Elder Scrolls Online Wallpaper Logo

The Elder Scrolls Online si zahralo viac ako 18 miliónov hráčov

22 júna, 2021 Lukáš Kanik

Ide o jedno z najpopulárnejších MMO na trhu.

Bethesda a Zenimax už oslávili sedem rokov od vydania TESO a pochválili sa fantastickými číslami. The Elder Scrolls Online si do dnešného dňa zahralo neuveriteľných 18 miliónov hráčov a aktualizácie do hry prichádzajú aj sedem rokov od vydania.

Autori do hry pridali cez 600 hodín questov, 25-tisíc NPC postáv a ide o najväčšiu hru v sérii The Elder Scrolls. Zároveň je to najväčšie RPG na akejkoľvek konzole, aké bolo kedy vydané. Do hry pribudli DLC ako Greymoor (ktoré prinieslo región Skyrim) alebo Flames of Ambition (ktoré otvorilo brány Oblivionu) a mnoho ďalších. Dokopy 24 rozsiahlych rozšírení s obrovskou porciou obsahu.

The Elder Scrolls Online spúšťa svetovú iniciatívu World Plays ESO

Ak ste hrali, alebo hráte The Elder Scrolls Online, mali by ste spozornieť. Už dnes, 22.6.2021 štartuje akcia, počas ktorej Bethesda prinesie ďalšiu nálož noviniek, rozhovorov, ale aj streamov a spoločenskej zábavy.

Cieľom akcie World Plays ESO je zjednotiť komunitu a rozvíjať spoluprácu s tvorcami obsahu. Každý člen ESO tímu bude mať k dispozícii jednu časť streamu, ktorú si zahrá a na oficiálnom streame Bethesdy sa predstavia aj samotní autori hry. Plán streamov a mená vybraných streamerov nájdete na stránkach ESO.

Hráči budú mať možnosť sa do akcie zapojiť aj in-game, cez rôzne výzvy, dungeony, PvP a ďalšie aktivity. Tento event končí 19.8.2021.

The Elder Scrolls Online otvorí brány Oblivionu

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.