The Elder Scrolls VI vyjde až na ďalšiu generáciu konzol

Zrejme to nikoho neprekvapuje, no je fajn vedieť to aj oficiálne.

Na tohtoročnej E3 konferencii Bethesdy sme sa dočkali viacerých prekvapení. A jedným z nich bolo odhalenie prác na novom The Elder Scrolls. Hoci sa hra nachádza len v pred-produkčnej fáze vývoja.

Na PAX Australia sa o chystanej hre rozhovoril Matt Firor, prezident ZeniMax Online štúdia, ktoré momentálne pracuje na The Elder Scrolls Online.

“Najjednoduchšie je pozrieť sa na to, ako bola hra ohlásená. Najprv Starfield a až potom The Elder Scrolls VI. Môžete sa obzrieť späť a spočítať roky medzi hrami od Bethesdy. A z toho vám vyjde, že hra sa vydania tak skoro nedočká.” Následne ešte dodal myšlienku o hardware-i, ktorý v čase vydania bude vonku: “Som si istý, že v čase keď hra vyjde, budeme tu už mať novú generáciu konzol.”

Nie že by to bolo nejaké prekvapenie. Každopádne, vyzerá to tak, že po Fallout 76 sa naplno rozbehne vývoj na Starfield. Ten by mal stihnúť ešte túto generáciu konzol. The Elder Scrolls VI by sa dnešnými konzolami nemalo obmedzovať a preto vyjde až na ďalšiu generáciu.

E3: Bethesda oznamuje nový The Elder Scrolls VI

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site