The Farm 51 ohlasujú novú multiplayerovú FPS – World War 3

Reveal trailer príde čoskoro.

Pôjde o multiplayerovvú strieľačku z pohľadu prvej osoby, zasadenú do 30-tych rokov 21. storočia. Sústrediť sa chce na moderné bojiská verné tým skutočným a tímovú spoluprácu. Autori cielia na realistické taktické bojové operácie v nepredvídateľnom vojnovom svete, s top hrateľnosťou a autentickými zážitkami.

Titul dovolí hráčom participovať vo virtuálnych bitkách ako pechoty, tak aj vozidiel. World War 3 umožní každému zvoliť si vojakov z celého sveta, Poľska nevynímajúc. Vyvíjaná je medzinárodným tímom expertov s aktívnou účasťou profesionálov zo zbrojárskeho priemyslu a skutočných vojenských jednotiek.

Kľúčové vlastnosti:

 • multiplayerová FPS s vehicle combatom
 • gameplay sa sústredí na autentické bojiská a tímovú spoluprácu
 • dynamické frontové línie a strategické plánovanie
 • rôzne druhy vybavenia a lokácií
 • detailné prostredia (Varšava, Moskva, Berlín…)
 • pri tvorbe hry sa spolupracuje s vojenským a zbrojárskym priemyslom

The Farm 51 spolupracuje s top vojenskými centrami, strategickými expertmi a veteránmi zo špeciálnych jednotiek (GROM, SAS, SEAL…). Sú oficiálnym partnerom kľúčových spoločností z poľského zbrojárskeho priemyslu (Polska Grupa Zbrojeniowa, Centrum Symulacji OBRUM…).

Polska Grupa Zbrojeniowa je najväčším hráčom v poľskom zbrojárskom priemysle a zohráva hlavnú úlohu pri modernizovaní poľských ozbrojených síl v rokoch 2013-2022. Na druhej strane máme OBRUM, vedúce centrum výskumu a vývoja obranných technológií, ktoré je hrotom oštepu vedeckého a technologického vývoja v poľskom zbrojárskom priemysle.

World War 3 sľubuje intenzívny PvP gameplay a špičkové grafické spracovanie, ale to nie je všetko. Má slúžiť ako zdroj nových nápadov pre žáner online strieľačiek. Autori hry budú navrhovať inovatívne mechanizmy spojené s interakciou medzi hráčmi, monetizáciou, tímovou spoluprácou a strategickým plánovaním. Titul ponúkne aj mnoho rôznych riešení inšpirovanými reálnou vojnou a moderným zbrojárskym priemyslom – niečo, čo podľa tvorcov v dnešných hrách tohto žánra nenájdete.

Gameplay nebude limitovaný na dynamické prestrelky. Kľúčom k víťazstvu bude tímová práca a strategické plánovanie.

Jakub Babík

Jakub Babík

Hry sú mojou neprekonateľnou vášňou už od piatich rokov. Medzi najobľúbenejšími titulmi u mňa nájdete Splinter Cell, Mass Effect alebo Assassin's Creed. Milujem stealth, akčné, FPS žánre a zvyčajne nepohrdnem ani dobrou adventúrou, z času na čas aj stratégiou. Nemusím racingovky a väčšinu MMORPG. Na ľuďoch si vážim zodpovednosť, dobrosrdečnosť, úsmev a seriózny prístup k práci.
Jakub Babík
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Jeden komentár

 1. Miki-v77 píše:

  Nooo a normalne sa začínam asi tešit 🙂 Nič zaujímavé od COD MW4 ešte MW2 tu nebolo aspoň pre mňa . Uvidíme …

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

 • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
 • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
 • 3 Refresh the page and start browsing the site