Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

The Great War: Western Front vychádza o pár dní, pripomína sa trailerom

V novej stratégií dostanete šancu prepísať dejiny 1. svetovej vojny.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
The Great War Western Front FGS

Už o pár dní, konkrétne 30. Marca, vychádza na PC nová strategická hra The Great War: Wester Front. Hru nájdete ako na Steame, tak aj na Epic Games Store.

Hra vám dá možnosť si zahrať za obe strany. Vojnu tak môžete prežiť v koži štátov ako na strene Dohody, tak aj na strane Centrálnych mocností. Je to len na vás, vývojári vám dajú možnosť doslova prepísať dejiny, ktoré písala skutočná 1. svetová vojna.

The Great War Western Front logo

The Great War: Western Front vám umožní si napísať vlastný príbeh 1. svetovej vojny

Ak chcete o hre vedieť viac, prečítajte si náš starší článok, na ktorý odkazujeme vyššie. Teraz si už pozrite najnovší gameplay trailer, ktorý sa predstavil v štvrtok v noci na Future Games Show livestreame.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články