The Incredible Adventures of Van Helsing II ohlásené

12 júna, 2013 Ben

Štúdio NeocoreGames dnes ohlásilo, že pracujú na pokračovaní ich gothic-noit steampunk hry The Incredible Adventures of Van Helsing II. 

Hráči budú môcť importovať svoju postavu z prvého dielu do pokračovania alebo si budu môcť vytvoriť nových lovcov príšer.

Viktor Juhász, vedúci režisér štúdia Neocore Games pri rozhovore povedal:

„V prvej hre sa všetko zdalo jednoduché, poraziť šialeného vedca, oslobodiť krajinu a odísť štýlovo za západu slnka, ale niekedy pád hlavného nepriateľa iba otvára cestu k viacerým zlovestným nepriateľom“.

Úžasne dobrodružstvo pokračuje a Van Helsing, slávny lovec príšer sa vracia, aby znova zachránil deň s jeho očarujúco strašidelnou pomocníčkou Lady Katarina. Gothická metropola šialenej vedy je na pokraji záhuby, chaos vládne uliciam a nový nepriateľ plánuje pomstu. Je čas vstúpiť na temnú stranu mesta Borgova a zakázanej divočiny, ale pozor nie ste jediný kto sa skrýva za maskou.

Prvú časť hry The Incredible Adventures of Van Helsing si môžete zakúpiť na Steame za €14.99. Vydajte sa na úžasne dobrodružstvo zo slávnym Van Helsingom, porazte skrytú hrozbu v singleplayeri alebo spoločne s kamarátom v multiplayeri, úžasné dobrodrúžstvo Van Helsinga na vás už čaká. 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZaRsWWh_AkY[/youtube]

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články