The Last of Us Factions Wallpaper

The Last of Us: Factions dostalo prvý artwork a nové informácie

9 júna, 2022 Marek Jaroš

Naughty Dog prezradilo niečo málo z chystaného standalone multiplayeru The Last of Us.

Neil Druckmann sa dnes večer objavil na pódium a srdce fanúšikov série The Last of Us určite zaplesalo. Druckmann totižto načrtol viacero noviniek.

Tou prvou bol artwork pre ich chystanú multiplayerovku, ktorú fanúšikovia poznajú pod názvom The Last of Us: Factions. Samotný artwork môžete vidieť nižšie. Druckmann o hre prezradil aj prvé detaily.

Hra sa bude odohrávať na mieste, ktoré sme v prvých dvoch hrách ešte nanavštívili. Podľa všetkého to vyzerá na pandémiou a vojnou poznačené San Francisco. Hoci hra začínala ako Factions mód pre The Last of Us Part 2, oproti pôvodnému nápadu sa toho veľa zmenilo. Už nejde len o jediný mód. Ide o kompletný, standalone multiplayerový zážitok zo sveta TLoU.

A hoci ide o multiplayer, hra bude obsahovať aj príbeh. Ten by mal byť podľa slov Druckmanna rozprávaný unikátnym spôsobom. Vývojári ešte nie sú pripravení nám ukázať viac. Prvej ukážky by sme sa mali dočkať až v roku 2023. Takže je dosť možné, že hra vyjde najkôr v druhej polovici budúceho roka. Aj keď osobne to vidím až na 2024 a neskôr.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.