The Last of Us Seriál na HBO

The Last of Us seriál by mal vyjsť začiatkom budúceho roka

23 mája, 2022 Marek Jaroš

Dátum vydania The Last of Us seriálu naznačil režisér prvého dielu v nedávnom rozhovore.

V týchto dňoch v Kanade finišuje natáčanie očakávaného seriálu The Last of Us. A zatiaľ čo hlavných hercov seriálu poznáme, dátum uvedenia na platformu HBO Max nateraz známy nie je. Avšak, čo-to naznačil režisér prvého dielu, Kantemir Balagov.

V rozhovore pre nezávislý ruský portál holod.media povedal, že The Last of Us seriál by mal vyjsť začiatkom budúceho roka. V poslednej dobe sa čoraz viac záberov z natáčania dostáva na svetlo sveta a spoločne s nimi aj informácie z deja. V seriáli by sa mala dokonca objaviť aj mama Ellie. Tak isto by mal seriál obsahovať viacero úplne nových detailov a príbehov, ktoré v hre neboli, respektíve boli len naznačené, napríklad v listoch.

Okrem toho sa v poslednej dobe čoraz viac špekuluje o tom, že ku koncu roka by sme sa mali dočkať remaku pôvodného The Last of Us. To by potvrdzovalo slová Balagova o vydaní seriálu na začiatku budúceho roka. Vydanie hry a seriálu v tom istom období by pomohlo PR, a tým pádom aj ziskom. Hra by lákala starých hráčov k seriálu a seriál tých nových zasa ku hre.

Remake The Last of Us? V Naughty Dog jednoducho nemajú čo iné na práci

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.