The Outlast Trials info

The Outlast Trials je nový diel v hororovej sérii Outlast

4 decembra, 2019 Lukáš Kanik

Oznámenie zo štúdia Red Barrels.

Už pár dní sa šepkalo o tom, že bude oznámená nová hra zo série Outlast. Hororová franšíza síce v dvojke neoslovila tak, ako jednotka, no aj tak mala svoje kvality. Štúdio Red Barrels dnes oznámilo novú hru – The Outlast Trials a pôjde o niečo unikátne – kooperatívnu hru.

Nejde o priame pokračovanie príbehu Outlast, ktorý na seba inak mierne nadväzuje, skôr je to akýsi spin-off. Hra sa odohráva počas studenej vojny, kde sa testovacie subjekty podrobia akýmsi testovacím skúškam. Tie majú preveriť ich psychickú silu. Nebudete v tom sami, The Outlast Trials sa totiž bude hrať v kooperácii maximálne štyroch hráčov. Podľa slov vývojárov: “Napokon, vždy je lepšie dosrať si gate spolu s kamarátmi!”

My tipujeme, že pôjde o nejakú hru v štýle Escape Room, s množstvom miestností na skúmanie a samozrejme, hororovými prvkami. Možno aj nejakými nepriateľmi, ako to býva zvykom v Outlast.

Zatiaľ bol však zverejnený len titulný obrázok hry, trailer by sme však mohli vidieť už o pár dní na The Game Awards. Podľa vývojárov je The Outlast Trials v skoršom štádiu vývoja a tak ho rovno môžeme čakať až na nové konzoly, niekedy v roku 2021.

The Outlast Trials

Sledujte ma: