The Walking Dead: The Final Season bude Epic Store exkluzivitou

Nekonečná sága okolo vývoja The Walking Dead: The Final Season pokračuje svojim ďalším dejstvom.
Epic má momentálne poriadnu kopu peňazí, ktoré môže rozhadzovať na všetky strany. Vďaka tomu rozbieha svoj vlastný Epic Games Store, na ktorý chce získať hráčov vďaka exkluzivitám. Tou ďalšou bude The Walking Dead: The Final Season.

Je to veľmi netradičná situácia, pretože hra sa exkluzívnou stáva presne v polovici vývoja. Prvé dve epizódy vyšli na Steame a ďalšie dve nás ešte len čakajú. Epizóda 3, Broken Toys, príde už 19. Januára budúceho roka. Každopádne, vývojárom sa túto netradičnú situáciu podarilo vyriešiť celkom šalamúnsky.

Hráčov nebudú nasilu migrovať na Epic Store. Tí, čo si zakúpili sezónu na Steame, tam zvyšné časti aj dostanú. Avšak, ak sa oddnes rozhodnete si sezónu zakúpiť, na Steam už ani len nemusíte chodiť. Síce hra tam svoju stránku má, tlačidlo na kúpu by ste na nej hľadali márne.

Podľa všetkého to vyzerá tak, že aktuálnym vývojárom hry, Skybound Games, peňažnú ruku podal samotný Epic. Za peniaze z Fortnite pomohol zafinancovať vývoj zvyšných dvoch epizód. Na oplátku dostal Epic od terajších vývojárov exkluzivitu.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site