This is the Police 2 vyjde 2. augusta

Ide o pokračovanie naozaj zaujímavej policajnej adventúry.

S informáciou o dátume vydania prišli štúdiá THQ Nordic a Weappy Studio. K oznámeniu releasu hry priniesli aj celkom nový gameplay trailer.

This is the Police 2 bude mixom adventúry a manažmentu. Herné mechaniky budú vylepšené s väčším dôrazom na strategické a taktické časti titulu. Nebude stačiť iba spravovať vybavenie jednotlivých policajtov. Každý dostane navyše vlastné skilly.

Každá výzva si bude vyžadovať priamu participáciu hráča na scéne. Dôsledky vašich činov budú závisieť od jednotlivých rozhodnutí. Podriadení už nie sú iba hocaký zdroj, sú to žijúci ľudia s vlastnými silnými a slabými stránkami, s vlastným uvažovaním. Aby ste prežili, všetky tieto veci bude treba vziať do úvahy.

Jakub Babík

Jakub Babík

Hry sú mojou neprekonateľnou vášňou už od piatich rokov. Medzi najobľúbenejšími titulmi u mňa nájdete Splinter Cell, Mass Effect alebo Assassin's Creed. Milujem stealth, akčné, FPS žánre a zvyčajne nepohrdnem ani dobrou adventúrou, z času na čas aj stratégiou. Nemusím racingovky a väčšinu MMORPG. Na ľuďoch si vážim zodpovednosť, dobrosrdečnosť, úsmev a seriózny prístup k práci.
Jakub Babík
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site