Tieto tri obleky dostane Spider-Man v prvom DLC The Heist

Vyjde už budúci týždeň.

Sľubované prvé príbehové DLC do Marvel’s Spider-Man vyjde na PlayStation 4 už 23.10.2018 no my už teraz vieme, aké obleky pribudnú. Nie sú to ale práve obleky, ktoré by hráči chceli. Najviac si do hry totiž želáme oblek Tobeyho Maguirea – Spider-Mana z prvej filmovej trilógie s týmto superhrdinom. Tri obleky, ktoré prinesie DLC The Heist majú pôvod samozrejme v komixoch. Ide o obleky Resilient Suit, Scarlet Spider II a Spider-UK kostým.

DLC prinesie do hry príbehový obsah s postavou Black Cat. Tá bola v hre prítomná zatiaľ len v podobe výziev a ich splnením ste si mohli odomknúť nový oblek. V DLC sa bude ale celý príbeh točiť okolo nej, Spider-Man na ňu narazí počas vykrádačky múzea. Pribudnúť by mala aj nová frakcia. Cena samostatného DLC je 9,99 dolárov, celý season pass s tromi DLC vás vyjde na 25 dolárov. Druhé DLC by malo vyjsť v Novembri a posledné v Decembri.

Našu recenziu Marvel’s Spider-Man si môžete pozrieť tu. Hra vyšla minulý mesiac v českom jazyku a stala sa najrýchlejšie predávanou PS4 hrou v histórii a najrýchlejšie predávanou hrou roka.

Marvels-Spider-Man-The-Heist-Suits Spider-Man-Black-Cat-Art

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site