Tiny Tina's Wonderlands Wallpaper

Tiny Tina’s Wonderlands je nový spin-off série Borderlands

10 júna, 2021 Lukáš Kanik

Oficiálna tlačová správa vydavateľa k oznámeniu novej hry + trailer.

Společnost 2K a Gearbox Entertainment dnes oznámili zcela nové fantasy dobrodružství s názvem Tiny Tina’s Wonderlands, plné rozmarů, zázraků a zbraní. Hra dorazí na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, a PC skrze Steam a Epic Games Store v roce 2022.

V tomto velkolepém looter shooter fantasy žánru si hráči mohou vytvářet a upravovat své vlastní hrdiny z více tříd a s nimi drancovat, střílet, sekat a vrhat se na bizardní příšery nebo do dungeonů plných pokladů, ve snaze zastavit tyranského Dragon Lorda. Kulky, magie a obrovské meče se střetávají v chaotickém fantasy světě, který oživila nepředvídatelná Tiny Tina, jenž vytváří jeho pravidla, mění svět za běhu a vede hráče na jejich cestě.

Tiny Tina’s Wonderlands je zcela samostatným zážitkem s bohatou kooperativní kampaní založenou na příběhu až pro čtyři hráče a také znovu hratelným obsahem na konci hry. 2K a Gearbox v nové ukázce představili jedinečné téma hry, fantastické prostředí a hvězdné obsazení.

K hráčům se připojí vášnivý kapitán Valentine (Andy Samberg), robot posedlý pravidly Frette (Wanda Sykes) a milovaná Tiny Tina (Ashly Burch), která bude hráče provádět jako průvodce, ve světě, kde pravidla platí jen zřídka. Během jejich snahy porazit Dragon Lorda (Will Arnett) se hráči setkají s obsazením milých ztracených postav, jako je loutkový Bardbarian a jejich vlastní Fairy Punchfather.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články