Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Tip na darček: MiaO Cables - custom káble pre klávesnicu

Originálny vianočný darček pre PC hráčov.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

12. December 2022

Miao Cables Custom Keyboard Cable

Ak ešte stále rozmýšľate nad Vianočným darčekom pre PC hráča, máme pre vás skvelý tip. Na Slovensku totiž vznikol zaujímavý projekt s názvom MiaO Cables - zákazkovo ručne vyrábané custom káble pre klávesnicu, či iné periférie. 

Tieto luxusné káble sú vyrobené z nylonového opletu známeho ako Paracord, na ktorom je druhá vrstva opletu z Flexo PED od amerického Techflexu. Spolu tieto dva materiály vytvoria neuveriteľne pevný, odolný a štýlový kábel a to v rôznych farbách. 

Kábel od MiaO Cables je navyše doplnený o ešte jeden prvok - konektor priemyselnej triedy, rozpojiteľnú časť, ktorá pridáva celému kompletu industriálny, v niektorých prípadoch retro nádych. 

MiaO Cables ponúka možnosť nakonfigurovať si vlastný kábel

MiaO Cables si môžete nakonfigurovať podľa vlastných predstáv - od farby opletenia, cez typ industriálneho konektora až po vzhľad konektora na pripojenie do klávesnice alebo PC. 

Káble sú navyše jedinečne tvarované a tak budete mať za klávesnicou štýlový, zakrútený kábel, ktorý ozdobí váš počítačový stôl. Nakonfigurovať si môžete dokonca aj smer zakrútenia a otočenia kábla. Každý z káblov tak bude jedinečný a je to v podstate zberateľský kúsok.

MiaO Cables môžete sledovať na Facebooku a na Instagrame, kde si môžete svoj originálny kábel objednať do správy. Tiež je možné si ho objednať na mailovej adrese info@miaocables.com. 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený