Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Tip na darček: MiaO Cables - custom káble pre klávesnicu

Originálny vianočný darček pre PC hráčov.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Miao Cables Custom Keyboard Cable

Ak ešte stále rozmýšľate nad Vianočným darčekom pre PC hráča, máme pre vás skvelý tip. Na Slovensku totiž vznikol zaujímavý projekt s názvom MiaO Cables - zákazkovo ručne vyrábané custom káble pre klávesnicu, či iné periférie. 

Tieto luxusné káble sú vyrobené z nylonového opletu známeho ako Paracord, na ktorom je druhá vrstva opletu z Flexo PED od amerického Techflexu. Spolu tieto dva materiály vytvoria neuveriteľne pevný, odolný a štýlový kábel a to v rôznych farbách. 

Kábel od MiaO Cables je navyše doplnený o ešte jeden prvok - konektor priemyselnej triedy, rozpojiteľnú časť, ktorá pridáva celému kompletu industriálny, v niektorých prípadoch retro nádych. 

MiaO Cables ponúka možnosť nakonfigurovať si vlastný kábel

MiaO Cables si môžete nakonfigurovať podľa vlastných predstáv - od farby opletenia, cez typ industriálneho konektora až po vzhľad konektora na pripojenie do klávesnice alebo PC. 

Káble sú navyše jedinečne tvarované a tak budete mať za klávesnicou štýlový, zakrútený kábel, ktorý ozdobí váš počítačový stôl. Nakonfigurovať si môžete dokonca aj smer zakrútenia a otočenia kábla. Každý z káblov tak bude jedinečný a je to v podstate zberateľský kúsok.

MiaO Cables môžete sledovať na Facebooku a na Instagrame, kde si môžete svoj originálny kábel objednať do správy. Tiež je možné si ho objednať na mailovej adrese info@miaocables.com. 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry