Titanfall nebude obsahovať single-player kampaň

22 júna, 2013 Ben

Titanfall nebude obsahovať single-player kampaň, pretože by ju dokončilo iba malé percento hráčov.

Riaditeľ štúdia Respawn pri rozhovore s GI International povedal, že „vytvoriť kampaň do hry zaberie týmu mesiace a ak ju nikto ani nebude hrať, tak nemáme dôvod ju ani vyrábať“.

Plus, štúdio Respawn nie je veľké, pracuje v ňom iba 60 vývojárov.

„Ak by sme chceli vytvoriť single-play misie do hry, tak celému naše mu štúdiu by to trvalo šesť a možno aj viac mesiacov a hráči by ich prešli za pár hodín, keď nie minút. Koľko ľudí vlastne dokončí single-player na hrách? Je to veľmi malé percento. Je to tak, že pomaly všetci, ktorý si hru zakúpia prejdú prvý level a nakoniec hru dokončí asi iba 5% hráčov“.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=goe6IB1DLZU[/youtube]

„Rozdeliť náš tým na dve? To by bolo, ako keby sme pracovali na dvoch rozdielnych hrách. Ľudia strávia stovky hodín v multiplayeri, v single-player vôbec nehrajú takže je to jasná vec, že single-player v hre nebude“.

Pri niektorých hrách síce strávime kopu hodín v single-playeri, ale zase v iných ho ani nezapneme lebo na to nie je dôvod, plne súhlasím s rozhodnutím štúdia Respawn, single-player do hry ako je Titanfall sa proste nehodí, tá je stvorená na multiplayer.

Titanfall vychádza na PC, XBOX360 a XBOX One začiatkom roka 2014.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články