Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

To je neuveriteľné! Skull and Bones je opäť odložené

Ubisoft hru odložil už po šiesty raz!

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Skull and Bones

Nočná mora menom Skull and Bones nie a nie skončiť. Je to neuveriteľné, no Ubisoft túto pirátsku multiplayerovku opäť raz odložil. Celkovo už po šiesty raz!

Už-už to v polovici minulého roka vyzelo, že hra je z najhoršieho vonku. V Júli minulého roka oznámili, že hra vyjde v Novembri. Lenže, po nie celkom pozitívnych ohlasoch z playtestov hru odložili na Marec 2023. A dnes je teda jasné, že hra nestihne ani tento dátum. Ubisoft hru odložil na ďalší fiškálny rok. To znamená, že vyjde niekedy medzi Aprílom 2023 a Marcom 2024.

Len pre predstavu, ako dlho vývoj tejto hry už trvá, stačí uviesť jeden fakt. Hra si svoju prvotnú inšpiráciu brala z námorných bitiek, ktoré si hráči obľúbili ešte v titule Assassin's Creed 4: Black Flag. Na tom by nebolo nič čudné, keby hra neoslávila 29. Októbra tohto roka svoje 10. výročie!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (1)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články