Tom Clancy’s The Division 2 stojí momentálne 9 eur

Tom Clancy's The Division 2 Screenshot 02

Skvelá šanca naskočiť do hry vo výpredaji.

The Division 2 od Ubisoftu vyšlo skoro pred rokom a hoci neuspokojilo predajné očakávania vydavateľa, ide o skvelú hru. Vývojári sa totiž poučili z chýb pri jednotke a priniesli neskutočne vyladenú, ucelenú hru, plnú obsahu už od začiatku.

U nás v recenzii dostal Tom Clancy’s The Division 2 pekných 8.8/10 s týmto verdiktom: “Skvele odladený titul, ktorý vydrží desiatky hodín. The Division 2 je novým benchmarkom toho, ako sa robia looter shooter hry.”

Ak ste ešte nemali možnosť naskočiť do tejto relatívne čerstvej online strieľačky, máte jedinečnú možnosť. Ubisoft totiž na svojej PC platforme Uplay spustil výpredaj, v rámci ktorého hru získate už za 9 eur.

Vo výpredaji je aj Gold edícia, ktorá stojí 15 eur a najvyššia, Ulitmate edícia vás vyjde na 18 eur. Keďže ide o kooperatívnu hru, stojí za zváženie aj skupinová kúpa. The Division 2 ponúka viac zábavy a kvalitnejší zážitok, ako Ghost Recon Breakpoint.

Ubisoft navyše hru stále aktualizuje. Už budúci mesiac vyjde tretie veľké DLC v rámci plánovaných datadiskov prvého roku od vydania. Následne bude oznámený obsah pre druhý rok.

Tom Clancy’s The Division 2 – Recenzia

Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site