Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 príde už 26. Marca na Playstation 5 a Xbox Series S|X

24 februára, 2021 Marek Jaroš

Neskôr príde hra aj na Nintendo Switch. Sledujte nový trailer a gameplay.

Oceňovaný remake Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 si to namieri na next-gen konzoly Playstation 5 a Xbox Series S|X. Už od 26. Marca budú mať majitelia týchto konzol siahnuť po natívnej verzií, ktorá prichádza s niekoľkými vylepšeniami.

Na nových konzolách hra príde s dvoma grafickými módmi, Vo vizuálnom móde hre ponúkne natívne 4K a 60fps. Vo výkonnostnom móde hra bude bežať v 1080p, avšak ponúkne až 120fps. Pre Xbox Series S platí to isté, akurát vo vizuálnom režime sa hra bude renderovať v 1440p a následne bude upscalovaná do 4K rozlíšenia. Vývojári sľubujú ostrejšie dynamické tiene, odlesky, ale aj kvalitnejšie textúry a ďalšie vylepšenia.

Ak vlastníte digitálnu verziu hry, za 10 dolárov, respektíve eur si budete môcť dokúpiť upgrade na next-gen verziu. Ak máte Digital Deluxe edíciu hry, upgrade dostanete zdarma. Okrem toho sa môžete tešiť aj na rôzne kozmetické doplnky.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 by mal ešte tento rok prísť aj na Nintendo Switch. Presný dátum nateraz nepoznáme, no nižšie môžete nájsť gameplay zábery z tejto verzie hry. Hra je pre potreby tejto prenosnej konzoly mierne downgradovaná a beží v 30fps.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Marek Jaroš