Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Toto je čistá kópia Escape from Tarkov, ale úplne zadarmo

Arena Breakout: Infinite.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Arena Breakout Infinite Beta 6

Vydavateľské štúdio Level Infinite (patrí pod Tencent) a vývojári z Morefun Studios dnes spustili uzavretú betu pre novú FPS hru Arena Breakout: Infinite. K tejto príležitosti vydali 13-minútové gameplay video v ktorom môžete vidieť, ako hra vyzerá v pohybe. 

Podľa popisu na Steame ide o vojenskú realistickú extraction shooter FPS. Ide teda o akýsi klon Escape from Tarkov, ktorých pribúda ako húb po daždi. Jediný veľký rozdiel je v tom, že Arena Breakout: Infinite je free-to-play hra, teda vyjde úplne zdarma. 

Totálny klon Escape from Tarkov

Video som si pozrel celé a ako veterán EFT môžem povedať, že to je čistá, 100% kópia hry Escape from Tarkov. Vývojári sa nebáli skopírovať kompletný systém inventára, liečenia, pohyby, prehľadávanie itemov, lootovanie a dokonca aj niektoré itemy. Namiesto sochy bronzového leva tu máme sochu zlatého leva. Mal som proste pocit, že pozerám na EFT, ktorý vyzerá graficky trochu inak. Farebnejšie, možno trochu krajšie. 

Ak ste teda už dlho uvažovali nad Escape From Tarkov, ale nechce sa vám platiť za vstup do hry, práve Arena Breakout: Infinite vám doručí presne rovnaký zážitok. 

Hra je od dnes v uzavretej bete, do ktorej sa môžete prihlásiť na oficiálnej stránke. S hraním Arena Breakout: Infinite dokonca začali už aj tradiční EFT strameri, napríklad LVNDMARK. Hru nájdete na Steame

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry