The Game Awards 2020

Toto sú prvé novinky, ktoré vieme o The Game Awards 2020

2 decembra, 2020 Ján Berzéty

The Game Awards sa budú odovzdávať až 10. Decembra. Avšak, už teraz poznáme prvé zaujímavosti o video-herných Oscaroch!

Posledný ročník The Game Awards bol veľmi bohatý, čo sa týka hudobného sprievodu. Zjavne to nebude inak ani tento rok. Každoročný moderátor ceremónie, Geoff Keighley, vo svojom príspevku na twitteri odhalil, že v tomto ročníku bude účinkovať aj Eddie Vedder, hlavný spevák a gitarista kapely Pearl Jam. Pre ľudí, ktorí sa tak dobre neorientujú v hudbe, bude kapela Pearl Jam možno známejšia svojou skladbou Future Days z hry The Last of Us Part 2 (naša recenzia).

Keď už sme pri The Last of Us Part 2, tak sa presunieme k inej hre od vývojára Naughty Dog, a to k hre Uncharted. Vlastne ani nie k hre, ale k jej filmovej adaptácii, ktorá má vyjsť 16. júla 2021. Tom Holland, ktorý bude v tomto filme stvárňovať postavu Nathana Drakea, sa podľa všetkého tiež objaví na The Game Awards. Informácie opäť prichádzajú z Twitteru Geoffa Keighleyho. S touto správou prišli aj špekulácie o tom, že by sme sa už konečne mohli dočkať prvého pohľadu na zábery z filmu a možno aj samotného traileru.

Posledná správa prichádza tiež z Twitteru, tentokrát ale ide o populárnu battle-royale hru Fall Guys. Vo svojom príspevku predstavujú postavičku tučniaka, a lákajú fanúšikov na viac informácií. Tie by mali byť odhalené počas The Game Awards. Je možné, že ide o odhalenie Season 3, podľa tohto čo vieme, pravdepodobne so zimnou tematikou.

The Game Awards 2020 sú tu už o pár dní

Toto je zatiaľ všetko, čo vieme spomedzi detailov o The Game Awards. V najbližších dňoch toho bude určite oveľa viac a my to budeme podrobne sledovať. Preto si zapnite naše push notifikácie, nech vám nič podstatné neujde!

The Game Awards 2020 sa konajú už 10. Decembra 2020. Lukáš a Marek sa v najnovšej časti nášho CH Podcastu rozprávali o nomináciach a vyslovili aj svojich favoritov na víťazstvo.

Herný podcast #21 – Miles Morales, Cyberpunk, nominácie na hry roka a nový James Bond

Ján Berzéty