PS Plus hry December 2021 Prosinec 2021

Toto sú PS Plus hry na December 2021 (Prosinec 2021)

24 novembra, 2021 Lukáš Kanik

Poznáme zoznam nových hier v PlayStation Plus na December (Prosinec).

Ako každý mesiac, aj v mesiaci December (Prosinec) sa môžeme tešiť na nové hry v predplatnej službe PlayStation Plus. Majitelia konzoly PS4 a PS5 si budú môcť znovu pridať niekoľko hier do svojej knižnice a hrať ich aj počas nasledujúcich mesiacov.

Momentálne tiež prebieha akciová PlayStation Black Friday ponuka – cena PS Plus je až do konca mesiaca znížená o tretinu. Viac o tejto akcii sa dozviete tu.

O zoznam sa znovu postarala stránka Deadlabs, vďaka ktorej ponuka unikla skôr, ako ju oficiálne oznámilo Sony. Spoločnosť Sony tieto tri hry oficiálne potvrdila dňa 1.12.2021 a k dispozícii na stiahnutie budú od Utorka, 7.12.2021.

PS Plus hry na December 2021 (Prosinec 2021)

Aj posledný mesiac v roku 2021 nájdeme v PS Plus tri hry. Tou najväčšou je nový titul Godfall, ktorý bude hrateľný aj na PlayStation 4 aj PlayStation 5. Godfall bol jednou z prvých hier na PlayStation 5, vyšiel v Novembri minulého roka a v recenziách si odniesol priemerné skóre 61%. Sekačka z dielní Gearbox Software zaujala najmä grafikou, už menej hrateľnosťou.

Druhou hrou je Mortal Shell. Rovnako bude dostupná na konzolu PlayStation 4 a cez spätnú kompatibilitu aj na PS5. Mortal Shell je relatívna novinka, hra vyšla v Auguste minulého roka. Ide o titul inšpirovaný Dark Souls hrami v modernej grafike a s novými prvkami. Viac info o tejto hre + trailery nájdete tu.

Prečítaj si aj: 
Zoznam Games With Gold hier na aktuálny mesiac

Posledná hra v PlayStation Plus na December 2021 je LEGO DC Super-Villains. PS4 verzia je hrateľná aj na PS5 a prináša kooperáciu na jednej obrazovke pre deti i dospelých. Hra vyšla pôvodne ešte v roku 2018.

Všetky staršie PlayStation Plus hry nájdete na tomto odkaze.

Toto sú PS Plus hry na November 2021 (Listopad)

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.