Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Toto sú PS Plus hry na September 2022 (Září 2022)

Poznáme nádielku nových hier do PlayStation Plus na September.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
PS Plus hry September Zari 2022

Firma Sony aj tento mesiac hráčom na konzolách PlayStation 4 a PlayStation 5 pridá do knižnice niekoľko hier. Už v Septembri/Září sa môžeme tešiť na tri hry. Dve z nich sú na PS4 a všetky tri si zahráte na novej konzole PS5.

Prístup k hrám majú všetci so základným predplatným PlayStation Plus Essental, ktoré je najlacnejšou verziou z troch. Sony rozdelilo predplatnú službu pred pár mesiacmi.

Ako už býva zvykom, aj tento krát sa hry objavili na internete chvíľu pred oficiálnym oznámením. Ak sa niečo zmení, článok aktualizujeme. Tieto PS Plus hry si budeme môcť stiahnuť od 6. Septembra 2022 do 4. Októbra 2022.

Nové hry v PS Plus na September / Září 2022

V PlayStation Plus si na svoje prídu najmä fanúšikovia závodných hier. V PS Plus Essential totiž nájdeme racingovku Need For Speed Heat, ktorá bola pôvodne vydaná v roku 2019. Je to posledný hlavný diel série Need for Speed, ktorá má už tento rok dostať pokračovanie.

Druhou hrou je Granblue Fantasy Versus, menej známe japonské RPG vydané v roku 2020. Na Metacritic si však vyslúžila slušné hodnotenie 87%. Tretia hra je PS5 verzia čierno bielej adventúry TOEM. Bola ocenená na BAFTA Games Award za najlepšiu debutovú hru.

PS Plus hry August Srpen 2022

Toto sú PS Plus hry na August/Srpen 2022

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry