Toto sú vaše najčítanejšie články roku 2018

Tieto témy vás zaujali tento rok najviac. 

Rok 2018 bol turbulentný hlavne z toho dôvodu, pretože sa udialo množstvo nečakaných aj kontroverzných udalostí. O mnohých z nich sme sa snažili vás informovať a síce to kvôli škole, práci a lenivosti niekedy nie je možné, priniesli sme dostatočné množstvo zaujímavostí.

Aj v roku 2018 boli najpopulárnejšie články staršie, na ktoré sa ľudia prekliknú cez Google ak vyhľadávajú témy ako “Arma 4” alebo “GTA V čeština.” Tie nám už dlhodobo prinášajú tisíce nových zobrazení. No poďme sa pozrieť na články z roku 2018, ktoré boli u vás najúspešnejšie. Prvých päť si rozoberieme aj bližšie, ďalších desať nájdete v zozname nižšie. Všetky články sme zdieľali aj na Facebooku, ak ešte nie ste našimi fanúšikmi, odporúčame odkliknúť sledovanie.

1. Strelec v americkom Jacksonville zastrelil niekoľko ľudí na turnaji Madden NFL

V Amerike sa v Auguste odohrala tragédia, na ktorej zomreli traja ľudia a niekoľko ďalších bolo postrelených. Vysvitlo, že strelcom bol hráč Madden NFL, ktorému sa nepodarilo preraziť v turnaji tejto hry. Z tejto šialenej udalosti bolo zaznamenané aj video, z ktorého mali niektorí z nás zimomriavky. RIP.

Šok! Prehral na turnaji Madden NFL, v živom prenose potom zastrelil 4 ľudí

2. Ciri v TV seriáli Zaklínač mala byť černoška, alebo aziatka

Nás ako Poľských susedov zasiahla informácia o tom, že spoločnosť Netflix nechce obsadiť postavu Ciri bielou herečkou. Namiesto toho, v seriáli Zaklínač si mala Ciri zahrať herečka čiernej pleti, alebo aziatka. Pravdepodobne tak chcela spoločnosť uspokojiť všetkých bojovníkov za ľudské práva tým, že seriál bude mať široké spektrum hercov, hoci sa odohráva v stredovekej Európe. Napokon, Netflix sa rozhodol urobiť kasting na Ciri v Poľsku a rolu obsadila mladučká Freya Allan. Zoznam všetkých hercov v seriáli Zaklínač nájdete tu.

3. Playlink hry na PS4 dostali češtinu, prvou hrou bol That’s You

Česká SONY nás tento rok potešila dobrými správami ohľadom češtiny do PS4 hier. V Češtine nakoniec vyšli všetky podstatné tituly na PS4, ako God of War, Detroit: Become Human alebo Marvel’s Spider-Man. No okrem toho sa firma rozhodla do češtiny preložiť aj rodinné hry, hry na PlayLink, ktoré môžeme ovládať mobilom. Prvou bola That’s You a táto novinka bola tretia najčítanejšia tento rok.

4. Ronaldo prestúpil do Juventusu, ako to zasiahlo EA a FIFA 19?

Na všetkých marketingových materiáloch FIFA 19 bol futbalista Ronaldo oblečený do dresu Realu Madrid. A to až do 10. Júla 2018, kedy športovec podpísal zmluvu s Juventusom. Čo teraz so všetkými tými plagátmi, krabičkami a hlavne s príbehovou kampaňou, v ktorej má Ronaldo dres Madridu? Tieto otázky sme si kládli v novinke, ktorá bola 4. najpopulárnejšia tento rok.

5. GTA VI vyjde v roku 2022 a budeme hrať za ženu

Informácie o novom GTA sú vždy žiadané a inak tomu nebolo ani v tomto prípade. Marek vám v Marci tohto roka priniesol prvé detaily GTA VI, ktoré sa objavili na internete. Podľa všetkého by sa GTA 6 malo odohrávať v Miami a medzi hrateľnými postavami by sme mali hrať za ženu. Všetky informácie, ktoré o GTA 6 vieme nájdete v tejto novinke.

Rumor: GTA VI vyjde v roku 2022, budeme hrať za ženu!

Nasleduje zoznam ďalších desiatich najpopulárnejších článkov, ktoré ste si obľúbili v roku 2018:

6. Táto hra má pravdepodobne najkrajšiu vodu akú sme kedy videli

7. Marvel’s Spider-Man – Recenzia

8. Shroud dostal ban v PUBG za to, že hral s hackerom

9. God of War – Recenzia

10. Sony odhalilo PS Plus hry na Október

11. Návštevník GamesComu sa vysral do batoha, zatiaľ čo čakal v rade na Fortnite

12. Na Steame bola schválená prvá pornografická hra

13. Takto vyzerá Fortnite na mobiloch

14. Bethesda oznámila novú hru – Fallout 76

15. PS5 – kedy príde na trh a aké funkcie prinesie?

Návštevník GamesComu sa vys*al do batoha, zatiaľ čo čakal v rade na Fortnite

Sleduj nás

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.
Redakcia
Sleduj nás

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site