Sledujte prvý trailer na mobilný Alien: Blackout

7 januára, 2019 Lukáš Kanik

Žeby si zobrali príklad z Blizzardu pri oznámení Diablo: Immortal?

Dnes oznámené pokračovanie hry Alien: Isolation asi nepotešilo fanúšikov pôvodnej hry od Creative Assembly. Štúdio D3 Go!, ktoré tvorí mobilné hry totiž dnes oznámilo mobilnú hru Alien: Blackout, v ktorej sa vráti hlavná hrdinka z Alien: Isolation. Avšak nejde o veľké pokračovanie, na ktoré sme čakali, ale len čisto o mobilný titul.

Zdá sa tak, že si majiteľ značky 20th Century Fox nezobral príklad z Blizzardu, ktorý v Novembri čelil masívnej kritike za oznámenie mobilnej hry. Blizzard vtedy oznámil nové Diablo, ktoré bude exkluzívne na mobilné platformy a ešte sa vysmiali ľuďom, či nemajú mobily.

Alien samozrejme nemá tak veľkú fanúšikovskú základňu, ako má Blizzard medzi PC hráčmi a tak kritika bude oveľa menšia. Podľa informácií IGN sa okrem mobilnej hry pracuje aj na ďalšej veľkej hre zo sveta Alien, ktorá by mohla byť skutočným pokračovaním Alien: Isolation a mobilná hra môže slúžiť len ako dokonalá reklama pre veľkú hru. AAA titul na hlavné platformy by mal byť oznámený ešte tento mesiac, takže zatiaľ by sme nevytvárali paniku, že 20th Century Fox pochovalo ďalšiu značku tým, že sa zameralo len na mobily.

Každopádne, nižšie nájdete vôbec prvý in-game trailer z Alien: Blackout.

Sledujte ma: