Tri týždne pred vydaním, Call of Duty: Modern Warfare má Launch Trailer

COD Modern Warfare launch Trailer

Activision rozbieha marketingovú kampaň.

Nevieme, čo je za tým, ale marketingové oddelenie Activisionu sa rozhodlo uvoľniť launch trailer Call of Duty: Modern Warfare až tri týždne pred vydaním. Však nové COD vyjde až 25.10.2019 na PC, XBox One a PlayStation 4, pričom prinesie singleplayerovú kampaň aj klasický multiplayer.

Zatiaľ sa žiadne prekvapenie vo forme Battle Royale alebo podobných výstrelkov nekoná. Nové Call of Duty prinesie intenzívnu príbehovú kampaň, na akú sme boli zvyknutý v starších hrách. Modern Warfare uvedie späť niekoľko známych postáv, hlavnou bude Cpt. Price, ktorého všetci dobre poznáme z pôvodnej série od Infinity Ward.

Vývojári tento krát sľubujú veľmi intenzívne momenty plné morálnych otázok a rozhodnutí. My sme hru videli na E3 a môžeme potvrdiť, že sa budete pozerať do očí každému nepriateľovi, ktorého zastrelíte, budete cítiť váhu vašich skutkov aj dopady na civilistov. Pamätáte si misiu “No Russian” z Modern Warfare 2? Tak to bude niečo podobné.

Užite si launch trailer. Call of Duty: Modern Warfare budeme, samozrejme, recenzovať, zatiaľ si všetky zaujímavosti môžete prezrieť tu.

Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site