God of War PC Recenzia 5

TV seriál God of War chce točiť Amazon

8 marca, 2022 Lukáš Kanik

Ďalšia populárna značka v ich portfóliu.

Amazon pomaly ale isto rozbehol aj svoj biznis s hrami. Podarilo sa mu vydať dve veľké MMO, ktoré sa tešia obrovskej popularite. Naposledy rekordný Lost Ark na PC.

Avšak Amazon Prime Video má v príprave aj niekoľko významných seriálov. Tento rok sa môžeme tešiť na The Lord of the Rings: The Rings of Power, The Boys Season 3, a komixový Invincible Season 2. V príprave je aj seriál Blade Runner 2099.

Podľa magazínu Deadline, Amazon momentálne rokuje aj so Sony ohľadom plánov na oficiálny seriál God of War. Najlepšia hra roku 2018 už chystá pokračovanie, na televíznych obrazovkách by však mohla získať nových fanúšikov.

Seriál God of War by mali mať na starosti tvorcovia seriálu The Expanse, Mark Fergus a Hawk Ostby. Sony Pictures Television a PlayStation Productions by mali na seriáli spolupracovať tiež.

Sony zatiaľ ani jeden zo svojich seriálov/filmov neuvádza exkluzívne na svoje platformy. Uncharted film má prísť na Netflix, The Last of Us seriál putuje na HBO, seriál Twisted Metal uvidíme na Peacock a napokon God of War príde na Amazon Prime.

Prvá fotka z HBO seriálu The Last of Us je vonku

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.