TV seriál Zaklínač od Netflixu bude mať 8 epizód

Premiéra by mala byť už v roku 2020.

Na nový oficiálny seriál podľa hier Zaklínača si počkáme ešte poriadne dlho. Seriál, ktorý bude točiť Netflix bol oznámený už minulý rok, avšak premiéra nebude skôr ako v roku 2020. Tvrdí to autor scenára Lauren S. Hissrich (napísal aj seriály Daredevil a The Defenders).

Prvá séria by mala byť zložená z ôsmych epizód, ktoré by mali byť nabité akciou, aj zaujímavými postavami. Vraj počas série nenájdeme v seriáli hluché miesto. Rok 2020 je však stále len s otáznikom, akýsi odhad. Produkcia sa samozrejme môže natiahnuť a nám len ostáva dúfať, že sa nič počas natáčania nepokazí. V podobných projektoch býva zvykom, že v strede produkcie odíde z tímu nejaká kľúčová osoba.

Ešte ani scenár nie je dokončený na 100% a musia ho vyladiť. Čo je napísané a pripravené je pilotný diel prvej série ale ani tam ešte neboli vybrané postavy a samozrejme nezačalo natáčanie. To by sa malo konať vo východnej Európe v prostrediach, ktoré najviac pripomínajú svet Zaklínača, možno dokonca aj v Poľsku.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site