Tvorcovia War Thunder oznamujú strieľačku z druhej svetovej

12 decembra, 2016 Lukáš Kanik

Vedľa leteckých a lodných súbojov konečne aj pechota.

War Thunder je jednoznačne najobľúbenejší letecký bojový simulátor na trhu a vedľa World of Tanks patrí do silnej skupiny hier s tematikou druhej svetovej vojny. Ďalší projekt od Gaijin Entertainment sa venuje pechotným súbojom v zákopoch.

O vývoj Enlisted sa postará Darkflow Software a prvá hrateľná verzia by mala byť už v druhej polovici 2017. Vtedy bude spustená closed beta, do ktorej sa dostanete len kúpou hry v predstihu. Za 50 dolárov dostanete prístup k multiplayerovej bete, dvom kampaniam a trom zbraniam. Čítate správne, dostanete len tri zbrane.

Enlisted totiž skúsi netradičný platobný model – budete si kupovať zbrane a spolu s nimi aj príslušnú kampaň. Cena takého balíka má byť pd 20 do 25 dolárov. Samotné zbrane do multiplayeru si potom môžete kúpiť od 7 do 12 dolárov. Podobný platobný model má aj Star Citizen, kde si kupujete lode. Prispieť na Enlisted môžete tu.

Hra beží na Dagor Engine od Gaijinu a zvládne na jednom bojisku až 100 hráčov. Mapy majú byť veľké a nebude chýbať deštrukcia.  Nižšie môžete vidieť prvý trailer aj oficiálne obrázky.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.