Sekiro Speed Run Record

Týpek prešiel Sekiro: Shadows Die Twice za 45 minút

29 marca, 2019 Lukáš Kanik

Niektorí hovoria, že Sekiro je najťažšia hra od From Software.

Už by som aj vydal recenziu Sekiro: Shadows Die Twice, ale nie som nejaký veterán hier From Software a od Bloodborne už nejaký ten piatoček ubehol. Veru, trápim sa a som jedným z tých, pre ktorých je hra extrémne ťažká. Nevyvážená a prehnaná obtiažnosť hneď v úvodoch hry odlákala možno množstvo hráčov, no nie streamera danflesh111, ktorému sa podaril rekord.

Danflesh111 totiž dokázal Sekiro: Shadows Die Twice prejsť za 45 minút a 52 sekúnd. To je aktuálny rekord, ktorý sa možno podarí o pár dní prekonať aj jemu samému. V podstate takmer všetkých nepriateľov len obehol a zastavil sa len pri bossoch, ktorí sú nevyhnutní na prejdenie hry. Keby totiž Sekiro nemalo bossov a náročné súboje, je to v podstate krátka hra.

Aktuálne prebieha stream, kde sa pokúša hru prejsť za menej ako 45 minút. Celý rekordný prechod hrou si môžete pozrieť na tomto videu.

Sekiro sa stalo najrýchlejšie predávanou hrou na Steame za tento rok. Hra v recenziách dopadla viac ako dobre, PC požiadavky si môžete pozrieť tu.

Sledujte ma: