Týpek s menom Colm O’Driscoll dostáva nenávistné správy od hráčov Red Dead Redemption 2

To je tak, keď sa voláte ako nenávidený antagonista z najočakávanejšej hry roka.

Red Dead Redemption 2 bola ešte donedávna najočakávanejšou hrou tohto roka. Avšak, to sa takmer pred dvoma týždňami zmenilo, pretože hra vyšla 26. Októbra 2018. Odvtedy si na svoj rub pripísala už niekoľko rekordov. Je druhým najziskovejším produktom zábavného priemyslu za úvodný týždeň predaja.

Avšak, nie každý má z vydania tejto hry radosť. Napríklad, ak sa voláte Colm O’Driscoll. Totižto, takto sa volá aj jeden z hlavných antagonistov v hre. A tak si zrejme viete predstaviť, aké správy mu na sociálnych sieťach chodia.

Samotného O’Driscolla kontaktovala stránka Eurogamer a ten im povedal: “Celá táto vec mi pripadá vtipne, no všetky tie správy lezú časom na nervy.” A následne dodáva: “Každopádne, som aj trocha znepokojený, že niektorí ľudia sa tak citovo vložia do hry, až prestanú vnímať čo je skutočné a čo už nie”.

Nuž, aj takéto, trpko-humorné príbehy prináša Red Dead Redemption 2. Len pre úplnosť dodáme, že skutočný Colm O’Driscoll nemá Playstation 4 a ani XBOX One. Kto vie, možno si do budúcna zaobstará konzolu, aby zistil, prečo ľuďom leží tak v žalúdku.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site