Immortals Fenyx Rising Ubisoft

Ubisoft konečne ukázal Immortals Fenyx Rising, sledujte trailer

11 septembra, 2020 Marek Jaroš

Gods & Monsters sa mení na Immortals Fenyx Rising.

Pamätáte si ešte na hru Gods & Monsters? Ubisoft ju predstavil počas E3 2019 a odvtedy sme o hre ani nepočuli. Teda, až do dnes. Autori svoju pôvodnú víziu riadne prekopali a rozšírili. A tak vznikla hra, ktorá nesie názov Immortals Fenyx Rising.

Hlavným hrdinom hry je Fenyx. Avšak, ako bude vyzerať váš hrdinu, bude len a len vaše rozhodnutie. Vývojári vám dajú do rúk editor. Celý herný svet sa skladá z viacerých regiónov, každý z nich je zasvätený inému bohovi z gréckej mytológie. Všetky regióny budú obsahovať rôznych nepriateľov a taktiež budú plné logických puzzle. Navyše, svet bude otvorený už od úplného začiatku, takže je len na vás, ako ho budete preskúmavať.

Pri putovaní svetom budete nachádzať legendárne zbrane či výbavu. A taktiež aj rôzne špeciálne schopnosti od bohov. Môžete sa tak dostať ku krídlam, vďaka ktorých budete môcť plachtiť.

Immortals Fenyx Rising vyjde už 3. Decembra na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S | X, Nintendo Switch, Google Stadia a PC (Epic Games Store a Uplay). Navyše, pred vydaním bude dostupné bezplatné demo. To však bude exkluzívne pre Google Stadia, kde k hraniu budete potrebovať Gmail účet. Pre viac informácií môžete navštíviť oficiálnu stránku hry.

Marek Jaroš