Ubisoft má problémy s Watch_Dogs, nový trailer pochádza z PS3

31 júla, 2013 Lukáš Kanik

Tak veľký projekt, akým Watch_Dogs bezpochyby je, sa Ubisoftu troška vymyká kontrole, ide o nový trailer.

Watch_Dogs, ako hra, ktorá predstavila spoluprácu tabletov/mobilov s hrou a obrovský otvorený svet sa nezaobíde bez problémov počas periódy vývoja. V Ubisofte nastávajú komunikačné problémy a herná obec je zmätená.

Včera totiž neoficiálne vyšiel krátky trailer s názvom Watch Dogs: Aisha Tyler, ktorý si môžete pozrieť priamo pod týmto odstavcom a ktorý aj v našich očiach vyvolal zmätok. Trailer totiž pochádza priamo z hry a vyzerá old-gen, teda graficky zastaralo oproti ukážkam Watch Dogs, ktoré sme doteraz videli. Podľa zdrojov ide o ukážku z PS3 verzie hry, zatiaľ čo všetky ostatné v minulosti boli ukázané z nextgen PS4 a PC verzií.

Watch Dogs: Aisha Tyler Trailer

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YZahmJIhE90[/youtube]

Jonatham Morin z Ubisoftu sa už k tomu stihol vyjadriť na Twitteri a zhrozeným fanúšikom odpísal: „Vôbec sa nestrachujte o grafiku,  môžete mi veriť…Milujem vašu vášeň ľudia, ale pozerám sa na hru každý deň a tento trailer je fakt od nej ďaleko.

Tento trailer dokonca nemal ani z Ubisoftu vôbec vyjsť, aspoň teda nie v tejto podobe. Ľudia, ktorí boli za trailer zodpovední totiž podľa Morina nerozumeli technickým možnostiam hry a video zachytili v zlých podmienkach. To, že ho niekto vypustil vonku je chybou komunikácie. „Viete, niekedy to, že na jednom projekte pracuje 1000 ľudí spôsobí nejaké tie komunikačné problémy,“ reagoval Morin.

Čo si o tom myslíte?

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články