Ubisoft má v blízkej budúcnosti vydať 3 AAA hry

ubisoft

Vyzerá to tak, že od Ubisoft E3 konferencie môžeme čakať parádnu show.

E3 sa nezadržateľne blíži a tak sa začínajú objavovať špekulácie, kto aké hry odhalí. A vďaka finančnej správe Ubisoftu vieme, že táto firma má v toho v príprave viac než dosť.

Podľa správy by do konca Marca 2020 mal Ubisoft vydať až 4 AAA hry. O jednej z nich už vieme. Je to len pred pár dňami oznámený Ghost Recon Breakpoint. Ďalšou hrou by mohol byť už dávnejšie ohlásený pirátsky titul Skull and Bonea. Ten bol odhalený na E3 ešte v roku 2017. Špekulácie sa vedú aj o Good and Evil 2. To bolo šokujúco tiež ohlásené ešte v roku 2017 a teraz by sa rovnako šokujúco mohlo dočkať aj dátumu vydania.

O ďalších dvoch tituloch sa aj naďalej vedú špekulácie. Vie sa, že Assassin’s Creed si dá tento rok pauzu, takže vydanie do konca Marca 2020 sa neočakáva. Rovnako tak sa nehovorí ani o Far Cry sérii. Tá sa poslednej časti dočkala (Far Cry: New Dawn) len vo Februári tohto roka.

Aktívne sa však špekuluje o pokračovaní série Splinter Cell. Posledná časť tejto série sa datuje ešte do roku 2013 a to je veru už poriadna doba.

Tak či onak, podľa všetkého sa máme v prípade Ubisoft konferencie na čo tešiť. Samozrejme, všetko podstatné nájdete na našich stránkach.

Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site