Riders Republic Screenshot 2

Ubisoft odkladá ďalšie dve svoje hry o pár mesiacov

19 júla, 2021 Lukáš Kanik

Na jednu z nich si budeme musieť počkať až do budúceho roka.

Zdá sa, že Ubisoftu nevychádza ani jeden dátum vydania a nejak nerozumieme, prečo vývojári dátum neoznámia v momente, kedy už môžu o hre prehlásiť, že je hotová. Ubisoft odložil asi všetky hry, ktoré za posledné dva roky oznámil a tento krát odkladá aj dve novinky z E3 2021.

Jednou z nových oznámených hier bola Riders Republic, multiplayerová arkáda plná extrémnych športov. Pôvodne mala vyjsť 2.9.2021, nový dátum vydania je 28.10.2021.

O zákazníka tak bude súperiť s hrami Battlefield 2042, Marvel’s Guardians of the Galaxy, Age of Empires IV a Mario Party Superstars. O pár dní, na začiatku Novembra vychádza aj Just Dance 2022, Forza Horizon 5 a GTA 5 pre next-gen konzoly.

Vydavateľ posunul aj Rainbow Six Extraction. Táto hra mala vyjsť pôvodne 16.9.2021. Nový dátum vydania sa posúva až na Január 2022, tam je zatiaľ vydaní pomenej.

Ubisoft poskytol komentár k obom odloženým hrám. V prípade Riders Republic je to zapracovanie odozvy komunity, ktorá bude mať čoskoro možnosť zahrať si open betu. Rainbow Six Extraction naopak potrebuje celkovo viac času na dokončenie a vyladenie, v čom by mali štyri mesiace poskytnúť dostatok priestoru.

E3: Rainbow Six Extraction dostal cinematic, aj gameplay trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články