Ubisoft oznamuje Prince of Persia!

11 apríla, 2013 Lukáš Kanik

Po niekoľkých rokoch oddychu pokračuje séria s dielom Prince of Persia: The Shadow and The Flame

Keď mi na redakčný mail dorazila takáto správa od Ubisoftu, zaradoval som sa, pretože na značku Prince of Persia už čakáme pár rokov. Najnovší diel bude však iný akoby ste čakali.

Prince of Persia The Shadow and The Flame je titul, ktorý vyjde na smartfóny a tablety, bude sa držať príbehu pôvodnej trilógie a hra vyzerá ako klasická Prince of Persia plošinovka v novom grafickom kabáte. Hra obsahuje 15 levelov, 3 druhy útokov a 25 zbraní spolu so špeciálnymi schopnosťami Peržana. Hra určite nevyzerá zle, len nás Ubisoft trochu sklamal.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OXQLYySMMNU[/youtube]

K tomu Ubisoft oznamuje aj balíček levelov pre obľúbeného mobilného Rayman: Jungle Run, ktorý vyšiel na iOs a Android. 20 nových levelov bude zdarma a vyjde aj Windows 8 verzia.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4X4wZDvP8XU[/youtube]

Ubisoft tento rok mieri na trh menších sťahovateľných titulov a skúša, čo mu tento trh vynesie. V Máji (1.5.) vyjde sťahovateľný samostatný titul Far Cry 3: Blood Dragon, včera vyšla Shootmania Storm, na vydanie sa chystá remake klasického Flashback v 3D a HD plošinovom spracovaní aj Cloudberry Kingdom, prvá plošinovka s náhodne generovanými levelmi.

Ak to Ubisoftu vyjde, bude plniť mobilný trh s PC značkami aj naďalej.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_W_tRZwpSYk[/youtube]

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články