Ubisoft právě oznámil nový Assassin’s Creed Rebellion

27 júna, 2017 Vojtěch Sahula

Vybudujte si vlastní Bratrstvo!

V základu by se mělo jednat o free-to-play RPG strategii pro mobilní zařízení. Budete mít možnost vidět herní sérii v odlišném podání.

Nová hra v Assassin’s Creed sérii s podtitulem Rebellion nás vezme zpátky do 15. století. Hráči dostanou možnost si vybudovat vlastní asasínské bratrstvo, budou se starat o svoji pevnost a samozřejmě zápasit s Templáři. Zajímavostí je, že si do svého bratrstva budete moci rekrutovat i velmi známá jména ze Série Assassin’s Creed. Nebude chybět Ezio a jeho sestra Claudia, Niccolò Machiavelli, Shao Jun a přes 20 dalších exklusivních postav vytvořených speciálně pro Assassin’s Creed Rebellion. Ve hře se bude nacházet i speciální nová verze Animu, která slučuje vzpomínky několika předků dohromady.

Hra se bude odehrávat ve Španělsku za časů řádění Inkvizice. Ve slunném Španělsku si vytvoříte vlastní ústředí Bratrstva, odkud budete operovat. Bratrstvo bude mít na začátku základní statistiky, které půjdou časem vylepšovat, což vám umožní rozšíření řádu. Z vaší pevnosti také budete posílat na mise členy Bratrstva k infiltraci cílů. Zde bude potřeba si pohrát se složením tříčlenného týmu, který pošlete na misi. Každé složení mužstva bude mít samozřejmě jiné statistiky a jiné možnosti ke splnění mise. Různé typy misí vám také zajistí rozličné trofeje, které lze jejich splněním získat. Klasické mise jsou dobrým zdrojem pro vylepšení vaší postavy, zatímco Loot mise jsou zase nejlepší pro získání předmětů potřebných ke craftingu. Nové členy Bratrstva si pak budete moci odemknout plněním příběhových a Legacy misí.

Hra je prozatím ve vývoji a nemá určené datum vydání. Určené však již jsou platformy, kde nový mobilní Assassin’s Creed vyjde, a to iPhone, iPad, iPod Touch a zařízení s operačním systémem Adnroid. Hra bude optimalizována pro Android zařízení s alespoň 2 GB RAM.