Ubisoft predstavil Ghost Recon Breakpoint, hry sa dočkáme ešte tento rok

Ghost Recon Breakpoint

Ghost Recon Breakpoint nás vezme na tropický ostrov v Pacifiku.

Ubisoft pred pár dňami slúbil oznámenie novej hry Ghost Recon a tak sa aj stalo. Najnovší titul v sérii ponesie názov Breakpoint.

Ubisoft hru prezentoval ako prirodzenú evolúciu predchádzajúcej hry, Wildlands. Tá sa za vyše dvoch rokov existencie dočkala 19 updatov a aj vďaka tomu sa počet jej hráčov prehupol cez 15 miliónov. A práve na týchto hráčov Ubisoft s najnovšou hrou mieri.

Príbeh Ghost Recon Breakpoint sa bude odohrávať na tropickom ostrove v Pacifiku, ktorý nesie názov Auroa. Avšak, žiaden tropický raj sa nekoná. Z ostrova si hlavnú centrálu spravili armádna firma Skell Tech. Tá je známa aj vďaka svojim smrtiacim autonómnym dronom.

Z traileru je vidno, že by sme sa mali dočkať veľkej variácie v biómoch. Vidieť môžeme zasnežené vrcholky hôr, husté lesy, ale aj sopku. Vývojári zdôraznili, že prostredie môže byť ako vaším spojencom, tak aj nepriateľom. Pekne to bolo vidno na momente, keď sa hráč zamaskoval blatom a rovno sa v ňom aj zahrabal.

Samozrejmosťou sú nové zbrane a vylepšenia na ne. Tu nám slúbili tisícky rôznych kombinácii. Vývojári rovnako tak slúbili aj vylepšenú AI či väčšiu variabilitu typov nepriateľov.

Hru budete môcť kompletne celú v solo-móde, ale aj v co-op, ktorý bude podporovať až 4 hráčov. PvP bude súčasťou hry už od začiatku a v endgame obsah prinesie aj Raidy. Navyše, vývojári prisľúbili v pravidelných intervaloch vydávať veľké expanzie.

Ghost Recon Breakpoint vyjde 4. Októbra na PC, Playstation 4 a XBOX One.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site