Ghost Recon Frontline

Ubisoft vraj chystá ďalší Battle Royale s názvom Pathfinder

7 apríla, 2022 Lukáš Kanik

Má použiť recyklované assety z Hyper Scape.

Ubisoft si nedá povedať a neustále tlačí na vývoj battle royale hier. S hrou Hyper Scape im to nevyšlo a už tento mesiac jej vypne servery. Na trhu bola necelé dva roky a aj keď bola zdarma, veľký záujem o ňu nebol.

Obrovskú vlnu kritiky si vyslúžil aj ďalší battle royale – Ghost Recon Frontline. Tá bola odložená na neurčito prakticky hneď po oznámení. Poslednou free-to-play hrou s prvkami battle royale má byť The Division Heatland. O tej hre sme už tiež dlho nič nepočuli.

Všetky však majú niečo spoločné – recyklované assety zo starších hier. Podľa reportu Toma Hendersona, Ubisoft chystá ešte jednu battle royale hru s názvom Pathfinder. Ide o third-person strieľačku, ktorá podľa uniknutých obrázkov nápadne pripomína Hyper Scape.

 

Čo o Pathfinder vieme?

Tento battle royale má priniesť niekoľko originálnych prvkov. Tím štyroch hráčov bude vysadený na mapu, cez ktorú s musia dostať do jej stredu, kde na nich bude čakať AI boss. Cestou k stredu im budú v postupe brániť dve vysoké steny, ktoré majú v sebe brány.

Prečítaj si aj:
Ubisoft končí s battle royale hrou Hyper Scape

Prejsť bude možné len cez brány, ale každú hru budú generované brány inde, niektoré budú zamknuté, niektoré sa budú dať zničiť. Každá hra by mala byť trochu iná.

Na mape okrem AI nepriateľov budú aj ostatní živí hráči. Ich zabíjaním budete svoju postavu levelovať a vylepšovať až do finálneho súboja s bossom. Čím bližšie k stredu, tým náročnejší nepriatelia. Hernými postavami majú byť hrdinovia s unikátnymi schopnosťami.

Pathfinder má obsahovať aj centrálny hub podobný veži v Destiny. Tam si budú môcť hráči vyskúšať zbrane, zúčastniť sa skupinových eventov alebo si zajazdiť na vozidlách či obchodovať.

Hra má byť vo veľmi skorom štádiu vývoja, takže si na ňu ešte pár rokov počkáme. Ubisoft má ale vo zvyku oznamovať hry roky dopredu.

Ubisoft práve odložil The Division Heartland

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.