Halo Infinite

Únik informácií odhaľuje novinky ohľadom Halo Infinite

30 novembra, 2020 Ján Berzéty

S hrou by mal prísť aj Battle Royale mód, reč je aj o dvoch spin-off hrách.

Informácie poskytla stránka na Twitteri Gaming Leaks & Rumors, ktorá zvykne bežne sprostredkovávať podobné úniky. Tentokrát však informácie stránka nezískala od tretej strany ale poskytla ich ako svoje vlastné.

Podľa ich príspevku 343 Industries plánuje v roku 2021 vydať Halo Infinite battle royale mód, ktorý bude bezplatný podobne ako aj celý multiplayer. Ďalšie príspevky naznačujú, že naplánované sú tiež 2 spin-offy. „Halo Infinite bude fungovať podobne ako Master Chief Collection, keďže 343 plánuje vydať 4 kapitoly. Momentálne sú naplánované aj 2 spin-offy” tvrdia v spomínanom príspevku.

Dozvedeli sme sa aj to, že 343 údajne ešte testuje dva možné konce pre hru Halo Infinite a stále nie je rozhodnuté aký koniec bude hra mať. Aký koniec to bude je vraj veľmi dôležité, pretože to určí akým smerom sa bude séria v budúcnosti uberať.

Čo sa týka dvoch vyššie spomenutých vedľajších dielov, jeden z nich by mal byť treťou časťou série Halo Wars. Veľa informácií ohľadom možných pokračovaní sme sa logicky nedozvedeli. Najprv si pravdepodobne budeme musieť počkať na samotnú hru. Je však dôležité podotknúť, že všetky tieto informácie treba brať s nadhľadom. Zatiaľ sú to len dohady a až v budúcnosti sa dozvieme, aká veľká časť z nich je pravdivá.

Viac detailov o pripravovanej hre Halo Infinite sa dozviete tu.

Rumor: Vývojári HALO Infinite zvažujú zrušenie Xbox One verzie, odklad na 2022

Ján Berzéty