Unikla mapa z připravovaného Zaklínače

23 júna, 2014 Laďka Jonášová

Podle nedávných informací se někdo naboural do CD Projekt Red na Google Drive, odkud se mu povedlo zveřejnit několik interních dokumentů z očekávaného Zaklínače 3.

Tento útok ještě před samotným vydáním hry potvrdil i komunitní manažer Marcin Momot, který se vyjádřil na oficiálním fóru Zaklínače: Jak jste možná slyšeli, vlivem narušení našich bezpečnostních systémů se dostaly na internet některé produkční soubory Zaklínače 3: Divokého honu. Zatím neznáme plný rozsah úniku, ani kompletní seznam souborů, které byly zpřístupněné, ale některé z nich rozhodně obsahují spoilery. Důrazně vás vyzýváme, abyste je nečetli, protože mohou významně narušit váš zážitek. Počkejme si na vydání hry v únoru, OK?“

Spolu s herní mapou (oblast Ard Skelling ještě doplňují části Novigrad a No Man’s land), uniklo ještě několik drobnějších informací. Lze se tak dozvědět, že ve hře bude okolo 175 skladeb nebo 64 různých příšer. V dokumentech, které unikly byly zaznamenány ty nejmenší detaily o hře, včetně toho, kde jaké monstrum žije, jak loví nebo jaké má schopnosti. Lze najít i obrázky oblečení, masek nebo účesů konkrétních postav. Kromě toho, lze najít i spoilery, které se nějakým způsobem mohou týkat příběhu a dokonce i  zakončení hry.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.