Tom Clancys The Division Battlecat 2

Unikli obrázky a detaily z Tom Clancy’s The Division BattleCat

8 júna, 2021 Lukáš Kanik

Mix Splinter Cell, The Division a Ghost Recon.

Na internete sa objavili zábery z ďalšej hry Ubisoftu, ktorá mala byť zameraná na dlhodobú monetizáciu ako live-service hra. Jej názov je Tom Clancy’s The Division BattleCat a podľa dostupných informácií ju v Ubisofte testujú od Januára 2021.

The Division BattleCat má byť vo vývoji na PC a konzoly a ide o PvP strieľačku zameranú na plnenie tímových úloh – podobne ako Overwatch, alebo Team Fortress. Hráči si v hre môžu vybrať postavy z troch svetov Ubisoftu – The Division, Splinter Cell a Ghost Recon: Breakpoint. Aj keď tieto tri hry sú TPS strieľačky, The Division BattleCat je FPS.

Zo sveta The Division si hráči môžu vybrať z dvoch frakcií – The Cleaners a The Outcasts. Každá zo štyroch hrateľných frakcií má jedinečné schopnosti, napríklad Cleaners sú podpaľači, frakcia Echelon zo Splinter Cell je frakciou špionážnou a sú neviditeľní na minimape.

Sú známe dva módy a to Payload, eskort režim podobný tomu z Overwatch a Team Fortress, a Ringleader, niečo podobné ako Kill Confirmed v Call of Duty.

Hra bude mať battle pass, podobne ako free-to-play titul The Division Heartland. Podľa inuknutých informácií, The Division BattleCat nebude prítomný na E3 konferencii Ubisoft Forward.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Lukáš Kanik
Sledujte ma: