Uniklo prvé video z hrania battle royale režimu Battlefield V

battlefield-v-firestorm-mode

Firestorm postaví proti sebe 64 hráčov na jednej mape.

Na internet uniklo video, ktoré reprezentuje tutoriál do nového režimu v Battlefled V. Ide o battle royare mód, ktorý bol oznámený už minulý rok. Jeho vydanie bolo však odložené až na Marec tohto roka a tak mali vývojári dostatok času na odladenie tohto herného režimu.

V prípade battle royale v Battlefield V to môže byť trochu problém, keďže v hre sú aj útočné vozidlá. Vyvážiť hrateľnosť v tanku, proti pešiakom môže byť náročné. V móde Firestorm budú všetci na rovnakej úrovni, nie sú tu žiadne triedy. Naopak, zbrane sú rozdelené až do troch tried – bežné, vzácne a epické. Každá trieda zbraní má vlastný typ nábojov a triedy rozhodujú o tom, akej kvality zbraň bude. Na zbraň si tak nebudeme môcť pridávať žiadne doplnky.

Je dosť možné, že video bude stiahnuté z internetu, tak si ho pozrite čo najskôr. Battle Royale režim v Battlefield V by mal byť spustený už tento mesiac.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site